Артикул: 182

Форзиція середня – Forsythia intermedia Goldrausch (висота H 20-40 см, горщик 3л)

150 грн.

Опис товару

Форзиція середня – Forsythia intermedia Goldrausch

Це кущ з неймовірно яскравим та привабливим жовтим цвітінням, яке означає початок весни. Ось кілька ключових особливостей та порад щодо догляду за цією рослиною.

Особливості догляду:

  1. Яскраве цвітіння: Forsythia intermedia Goldrausch славиться своїм рясним цвітінням, коли гілки лакованих зелених листків вкриті масою густо розташованих жовтих квітів. Це чудовий спосіб привітати весну.
  2. Сонячне місце: Рослина краще зростає на сонячних або напівтіньових місцях. Чим більше сонячного світла, тим більше буде цвітіння.
  3. Добре дренований ґрунт: Важливо забезпечити достатню дренаж для уникнення застоювання води біля коріння. Висока вологість може призвести до гнилення коренів.
  4. Підживлення: Регулярне підживлення весною добрим добривом для квітучих рослин допоможе забезпечити здоровий ріст та більш рясне цвітіння.
  5. Обрізка: Після цвітіння рекомендується обрізати відцвіли пагони для підтримки форми куща та стимулювання нового росту.

Рослину Forsythia intermedia Goldrausch можна придбати в садовому центрі Smaragd NV. Тут ви знайдете якісні рослини за доступними цінами та професійні поради щодо догляду за ними.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up